Labs nāk ar gaidīšanu, silts ar sildīšanu
Veciits_meklesana
Aktuālais jautājums
 
Ievads nozarē
Terminu vārdnīca
Par portālu
Pasūtītājiem
 
Likumdošana
Mērniecībā
Zemes ierīcībā
Kartogrāfijā
Ģeodēzijā
Mērnieku saraksts
ADTI uzturētāji
Iepirkumi
Konkursi
Rezultāti
 
Jaunumi
Latvijā
Pasaulē
Augstskolās
Mērnieku biedrībā
LKĢA
Būvniecībā
Nekustamie īpašumi
Īsumā
Pētījumi
Vēsture
Tehnoloģijas
Izklaide
 
Pakalpojumi
Mērniecības instrumenti
Dati darbam
Pārrēķinu kalkulatori
Saites
Forums Galerija Blogi Sludinājumi

Par mērniecību 07.05.2008

Sviitra
Mērniecības pakalpojumi ietver sevī zemes kadastrālās uzmērīšanas, zemes ierīcības, topogrāfiskās uzmērīšanas un ģeodēzisko darbu veikšanu.
Kadastrālā uzmērīšana veicama zemes, ēku un būvju īpašumu tiesību reģistrēšanai zemesgrāmatā privatizācijas, īpašuma sadales, īpašnieku maiņas procesos un īpašuma nomas gadījumos.
Topogrāfiskā uzmērīšana veicama pirms dažāda veida (ēku, būvju, inženierkomunikāciju) būvniecības uzsākšanas projektēšanas darbu veikšanai, kā arī detālplānojumu un zemes ierīcības projektu izstrādei.
Ģeodēziskie darbi iedalās divās daļās. Atbalstpunktu (ģeodēzisko punktu) ierīkošana citu mēriecības darbu veikšanai. Un ģeodēziskie darbi būvniecībā, kas ietver sevī būvasu nospraušanu, inženerkomunikāciju būvju un ēku izpildmērījumus, kā arī nivelēšanas darbus precīzai augstumu noteikšanai un būvobjektu novērošanai būvēšanas procesā.

Jaunākais citās sadaļās
Sviitra
Mērnieku laika ziņas
Arrow_left 2021. gada aprīlis Arrow_right
P O T C P S S
2930311234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293012
Šodiena 2021. gada 19. aprīlis

Vārda diena:

Vēsma, Fanija
Jaunākie komentāri
Sviitra
© 2008 mernieks.lv, epasts: redakcija@mernieks.lv
Visa portālā ievietotā informācija un materiāli (tai skaitā raksti,attēli,video u.c.) pieder to autoriem. Pārpublicēšana bez saskaņošanas un atsauces stingri aizliegta. Visiem portālā ievietoajiem datiem ir tikai informatīvs raksturs, un tie izmantojami tikai izziņas, izglītības un informatīviem nolūkiem. Redakcija neuzņemas saistības par iespējamo informācijas neatbilstību patiesai situācijai. Redakcija neuzņemas atbildību par portāla lietotāju ievietoto informāciju. Ievietojot komentāru, tā autors atzīst, ka piekrīt komentēšanas noteikumiem, uzņemas atbildību par tās saturu, kā arī apņemas pret redakciju neizvirīt nekādas pretenzijas par komentāru satura rediģēšanu vai dzēšanu.