Labs nāk ar gaidīšanu, silts ar sildīšanu
Veciits_meklesana
Aktuālais jautājums
 
Terminu vārdnīca
Par portālu
Pasūtītājiem
 
Likumdošana
Mērniecībā
Zemes ierīcībā
Kartogrāfijā
Ģeodēzijā
Mērnieku saraksts
ADTI uzturētāji
 
Jaunumi
Latvijā
Pasaulē
Augstskolās
Mērnieku biedrībā
LKĢA
Būvniecībā
Nekustamie īpašumi
Īsumā
Pētījumi
Vēsture
Tehnoloģijas
Izklaide
 
Pakalpojumi
Mērniecības instrumenti
Dati darbam
Pārrēķinu kalkulatori
Saites
Forums Galerija Blogi Sludinājumi

Eiropas kosmosa zinātnei top jauns portāls, un uzņēmums no Latvijas piedalās projekta īstenošanā 13.11.2017

Sviitra

 Uzņēmums no Latvijas kopā ar trim citiem SME uzņēmumiem un vienu no lielākajiem privātajiem tehnoloģiju izpētes centriem Eiropā piedalīsies Eiropas kosmosa zinātnes nozarei nozīmīga projekta izstrādē. 20 mēnešu laikā ir plānots izstrādāt un publicēt tīmekļa portālu Hatch, kur būs apkopota lielākā daļa projektu, kas izstrādāti Eiropas kosmosa nozarē kopš 2002. gada un ko finansējusi Eiropas Komisija.

 
Portālā būs pieejami projekti, ko varēs atlasīt pēc dažādiem kritērijiem, taču tas piedāvās arī citas funkcijas, piemēram, iespēju atrast partnerus jaunu projektu uzsākšanai, iegūt informāciju par aktuāliem notikumiem u. c. Projekta galvenais mērķis ir izstrādāt lietotājiem pievilcīgu, vienkārši lietojamu un funkcionālu platformu.
 
Projekta konsorciju veido dalībnieki no piecām Eiropas valstīm: Catena Space no Lielbritānijas un Ziemeļīrijas Apvienotās Karalistes, kas apvienoja dalībniekus, Blue Dot Solutions no Polijas, kas būs projekta koordinators, Waterdog Mobile no Portugāles, kas būs atbildīgs par izstrādi, Eurecat no Spānijas, kas būs atbildīgs par uzņēmējdarbības modeļa izstrādi un testēšanu, kā arī WIT Berry no Latvijas, kas būs atbildīgs par komunikāciju.
Jauns komentārs:
Vārds: 
Mernieks.lv neatbild par portāla lasītāju ievietotiem komentāriem. Aicinām portāla lasītājus, rakstot komentārus un atsauksmes par publicētajiem rakstiem un ziņām, ievērot morāles, ētikas un pieklājības normas. Aicinājuma neievērošanas gadījumā paturam tiesības dzēst neatbilstošus komentārus, kā arī liegt lietotājam turpmāku rakstu komentēšanas iespēju.
Jaunākais citās sadaļās
Sviitra
Mērnieku laika ziņas
Arrow_left 2021. gada decembris Arrow_right
P O T C P S S
293012345
6789101112
13141516171819
20212223242526
272829303112
Šodiena 2021. gada 9. decembris

Vārda diena:

Sarmīte, Tabita
Jaunākie komentāri
Sviitra
© 2008 mernieks.lv, epasts: redakcija@mernieks.lv
Visa portālā ievietotā informācija un materiāli (tai skaitā raksti,attēli,video u.c.) pieder to autoriem. Pārpublicēšana bez saskaņošanas un atsauces stingri aizliegta. Visiem portālā ievietoajiem datiem ir tikai informatīvs raksturs, un tie izmantojami tikai izziņas, izglītības un informatīviem nolūkiem. Redakcija neuzņemas saistības par iespējamo informācijas neatbilstību patiesai situācijai. Redakcija neuzņemas atbildību par portāla lietotāju ievietoto informāciju. Ievietojot komentāru, tā autors atzīst, ka piekrīt komentēšanas noteikumiem, uzņemas atbildību par tās saturu, kā arī apņemas pret redakciju neizvirīt nekādas pretenzijas par komentāru satura rediģēšanu vai dzēšanu.