Mēs esam lai Jūs informētu
Veciits_meklesana
Aktuālais jautājums
 
Ievads nozarē
Terminu vārdnīca
Par portālu
Pasūtītājiem
 
Likumdošana
Mērniecībā
Zemes ierīcībā
Kartogrāfijā
Ģeodēzijā
Mērnieku saraksts
ADTI uzturētāji
Iepirkumi
Konkursi
Rezultāti
 
Jaunumi
Latvijā
Pasaulē
Augstskolās
Mērnieku biedrībā
LKĢA
Būvniecībā
Nekustamie īpašumi
Īsumā
Pētījumi
Vēsture
Tehnoloģijas
Izklaide
 
Pakalpojumi
Mērniecības instrumenti
Dati darbam
Pārrēķinu kalkulatori
Saites
Forums Galerija Blogi Sludinājumi

Par jauno VZD ģenerāldirektori apstiprināta Vita Narnicka 11.08.2020

Sviitra

 Otrdien, 11. augustā, Ministru kabinets Valsts zemes dienesta ģenerāldirektores amatā apstiprināja Vitu Narnicku.

 
Sveicot jauno ģenerāldirektori, tieslietu ministrs Jānis Bordāns norādīja: "Ņemot vērā līdzšinējo V. Narnickas profesionālo pieredzi, esmu pārliecināts, ka jaunā ģenerāldirektore Valsts zemes dienestā ieviesīs pozitīvas reformas, kas nodrošinās pilnvērtīgāku un paplašinātu pakalpojumu klāstu visiem Latvijas iedzīvotājiem. Es jau esmu saņēmis virkni atzinības vārdu no nevalstisko organizāciju pārstāvjiem un uzņēmējiem par šo izvēli."
 
Pamatojoties uz atklāta konkursa rezultātiem, tieslietu ministra J. Bordāna izveidotā Valsts zemes dienesta ģenerāldirektora amata pretendentu vērtēšanas komisija pieņēma lēmumu V. Narnicku virzīt Ministru kabinetam iecelšanai minētajā amatā.
 
V. Narnicka atbilst Valsts zemes dienesta ģenerāldirektora amata aprakstā izvirzītajām prasībām, kā ir ieguvusi visaugstāko vērtējumu pretendentu vērtēšanas mutvārdu intervijā un vadības kompetenču novērtēšanā.
 
V. Narnickas līdzšinējā darba vieta ir Valsts ieņēmumu dienests, kur V. Narnicka no 2013. gada ir bijusi Informātikas pārvaldes direktore un pēdējos četrus gadus – arī ģenerāldirektora vietniece. Pirms tam četrus gadus bijusi direktora vietniece pētniecības un IT jautājumos Valsts reģionālās attīstības aģentūrā, kur nodrošināja centrālo e-pārvaldes risinājumu izveidi, uzturēšanu un attīstīšanu. No 2006. līdz 2008. gadam V. Narnicka vadījusi E-pakalpojumu attīstības nodaļu Īpašu uzdevumu ministra elektroniskās pārvaldes lietās sekretariātā. V. Narnickas darbvieta bijusi arī Iepirkumu uzraudzības birojs, kur vadīta Iepirkumu sistēmas pilnveidošanas daļa un pēdējo gadu ieņemts arī direktora vietnieka amats. Papildus V. Narnicka no 2005. līdz 2009. gadam bijusi arī lektore Rīgas Tehniskās universitātes Elektronikas un telekomunikācijas fakultātē.
 
V. Narnicka ir ieguvusi Rīgas Tehniskās universitātes Elektronikas un telekomunikācijas fakultātē maģistra grādu telemātikā.
Jauns komentārs:
Vārds: 
Mernieks.lv neatbild par portāla lasītāju ievietotiem komentāriem. Aicinām portāla lasītājus, rakstot komentārus un atsauksmes par publicētajiem rakstiem un ziņām, ievērot morāles, ētikas un pieklājības normas. Aicinājuma neievērošanas gadījumā paturam tiesības dzēst neatbilstošus komentārus, kā arī liegt lietotājam turpmāku rakstu komentēšanas iespēju.
Jaunākais citās sadaļās
Sviitra
Mērnieku laika ziņas
Arrow_left 2020. gada septembris Arrow_right
P O T C P S S
31123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
2829301234
Šodiena 2020. gada 24. septembris

Vārda diena:

Agris, Agrita

Šajā dienā publicēti:

Jaunākie komentāri
Sviitra
© 2008 mernieks.lv, epasts: redakcija@mernieks.lv
Visa portālā ievietotā informācija un materiāli (tai skaitā raksti,attēli,video u.c.) pieder to autoriem. Pārpublicēšana bez saskaņošanas un atsauces stingri aizliegta. Visiem portālā ievietoajiem datiem ir tikai informatīvs raksturs, un tie izmantojami tikai izziņas, izglītības un informatīviem nolūkiem. Redakcija neuzņemas saistības par iespējamo informācijas neatbilstību patiesai situācijai. Redakcija neuzņemas atbildību par portāla lietotāju ievietoto informāciju. Ievietojot komentāru, tā autors atzīst, ka piekrīt komentēšanas noteikumiem, uzņemas atbildību par tās saturu, kā arī apņemas pret redakciju neizvirīt nekādas pretenzijas par komentāru satura rediģēšanu vai dzēšanu.