Mēs esam lai Jūs informētu
Veciits_meklesana
Aktuālais jautājums
 
Ievads nozarē
Terminu vārdnīca
Par portālu
Pasūtītājiem
 
Likumdošana
Mērniecībā
Zemes ierīcībā
Kartogrāfijā
Ģeodēzijā
Mērnieku saraksts
ADTI uzturētāji
Iepirkumi
Konkursi
Rezultāti
 
Jaunumi
Latvijā
Pasaulē
Augstskolās
Mērnieku biedrībā
LKĢA
Būvniecībā
Nekustamie īpašumi
Īsumā
Pētījumi
Vēsture
Tehnoloģijas
Izklaide
 
Pakalpojumi
Mērniecības instrumenti
Dati darbam
Pārrēķinu kalkulatori
Saites
Forums Galerija Blogi Sludinājumi

Rīgas dome izsludina iepirkumu par Vecrīgas 3D modeļa izstrādi 15.10.2020

Sviitra

 Rīgas dome izsludinājusi iepirkumu "Vecrīgas realitātes modeļa izveide", kurā paredzēts veikt gan ēku fasāžu 3D lāzerskenēšanas darbus no zemes, gan Vecrīgas fotogrammetrisko uzmērīšanu, gala rezultātā izgatavojot Vecrīgas 3D realitātes modeli, 3D punktu mākoni, 3D vektoru modeli, DTM reljefa modeli un ortofoto, izmantojot lāzerskenēšanas un fotogrammetrisko darbu rezultātā iegūtos datus. Iepirkumā paredzamā līgumcena ir 41 500 eiro. Pretendentiem piedāvājumus jāiesniedz līdz 26. oktobrim, plkst. 11.00. Ar detalizētu informāciju par iepirkumu var iepazīties elektronisko iepirkumu sistēmā: https://www.eis.gov.lv/EKEIS/Supplier/Procurement/46366

Komentāri:
 
19.10.2020
09:15
Nopietni- visa Vecrīga no zemes, ar 2mm precizitāti, un 2MĒNEŠOS??? Nevaru iedomāties, kā to var dabūt gatavu, ja vien tas jau nav gatavs, un tagad jālegalizē.
 
Andrejs Ve
19.10.2020
13:20
Galvenais, lai ir datora speciālists :D
Jauns komentārs:
Vārds: 
Mernieks.lv neatbild par portāla lasītāju ievietotiem komentāriem. Aicinām portāla lasītājus, rakstot komentārus un atsauksmes par publicētajiem rakstiem un ziņām, ievērot morāles, ētikas un pieklājības normas. Aicinājuma neievērošanas gadījumā paturam tiesības dzēst neatbilstošus komentārus, kā arī liegt lietotājam turpmāku rakstu komentēšanas iespēju.
Jaunākais citās sadaļās
Sviitra
Mērnieku laika ziņas
Jaunākie komentāri
Sviitra
© 2008 mernieks.lv, epasts: redakcija@mernieks.lv
Visa portālā ievietotā informācija un materiāli (tai skaitā raksti,attēli,video u.c.) pieder to autoriem. Pārpublicēšana bez saskaņošanas un atsauces stingri aizliegta. Visiem portālā ievietoajiem datiem ir tikai informatīvs raksturs, un tie izmantojami tikai izziņas, izglītības un informatīviem nolūkiem. Redakcija neuzņemas saistības par iespējamo informācijas neatbilstību patiesai situācijai. Redakcija neuzņemas atbildību par portāla lietotāju ievietoto informāciju. Ievietojot komentāru, tā autors atzīst, ka piekrīt komentēšanas noteikumiem, uzņemas atbildību par tās saturu, kā arī apņemas pret redakciju neizvirīt nekādas pretenzijas par komentāru satura rediģēšanu vai dzēšanu.