Labs nāk ar gaidīšanu, silts ar sildīšanu
Veciits_meklesana
Aktuālais jautājums
 
Ievads nozarē
Terminu vārdnīca
Par portālu
Pasūtītājiem
 
Likumdošana
Mērniecībā
Zemes ierīcībā
Kartogrāfijā
Ģeodēzijā
Mērnieku saraksts
ADTI uzturētāji
Iepirkumi
Konkursi
Rezultāti
 
Jaunumi
Latvijā
Pasaulē
Augstskolās
Mērnieku biedrībā
LKĢA
Būvniecībā
Nekustamie īpašumi
Īsumā
Pētījumi
Vēsture
Tehnoloģijas
Izklaide
 
Pakalpojumi
Mērniecības instrumenti
Dati darbam
Pārrēķinu kalkulatori
Saites
Forums Galerija Blogi Sludinājumi

LMB informē par ikgadējo darbu sarakstu iesniegšanu 10.12.2020

Sviitra

Latvijas Mērnieku biedrības Sertifikācijas centrs (LMB SC) atgādina un informē, ka tuvojas gada beigas un nākamā gada sākumā līdz 1. februārim sertificētajām personām jāiesniedz izpildīto darbu atskaites. Papildus atskaitei jāiesniedz profesionālās civiltiesiskās atbildības apdrošināšanas polises kopija.

LMB SC vērš uzmanību, ka 2020. gadā ir mainīta dokumentu iesniegšanas kārtība un visiem mērniekiem un ģeodēzistiem atskaites līdz 2021. gada 1. februārim jāiesniedz elektroniskā veidā. Ja personai ir vairāki sertifikāti tiek sagatavota viena EXCEL datne ar atsevišķām lapām katram sertifikātam.  Ja sertificētā persona nav veikusi darbus attiecīgā laika periodā, atskaiti iesniedz iepriekš aprakstītā formā ar darbu skaitu nulle. 

Pie darbu atskaites pievieno profesionālās civiltiesiskās atbildības (PCTA) apdrošināšanas polisi vai polises PDF formātā (elektroniska datne), kas sedz atskaitē norādīto darbu laika periodu. Polisē obligāti jābūt norādītam sertificētās personas vārdam, uzvārdam un sertifikāta numuram.

Polises iesniedz katra sertificētā persona, neatkarīgi no tā, vai polisē ir norādītas vairākas sertificētās personas, vai polises  ir iesniedzis uzņēmums par visiem darbiniekiem, vai ja atjaunotā polise jau ir sūtīta tās izsniegšanas datumā. Atgādinām, ka sertificētām personām, kuras strādā vairākos uzņēmumos, jāpārliecinās, ka apdrošinšānas polisē ir ietverta darbu izpilde pie vairākām juridiskām personām vai arī jābūt vairākām apdrošināšanas polisēm.

Atskaiti pārbauda un paraksta katra sertificētā persona un iesniedz kā vienu elektroniski parakstītu dokumentu ar elektronisko parakstu.

LMB SC norāda uz darba atskaišu datņu, PCTA polišu un elektroniskā dokumenta nosaukumu veidošanas prasībām: darbu atskaites – “D21”, PCTA polises – “P19-20” vai “P20-21”. Nosaukumos nelietot latviešu valodas diakritiskās zīmes (garumzīmes un mīkstinājuma zīmes).

Sīkāk skatīt atskaišu iesniegšanas aprakstu. Izpildīto darba atskaišu parauga datni skatīt šeit

Komentāri:
 
Plāni VZD
18.12.2020
11:38
Šķiet, ka ir pēdējais laiks LMB rosināt VZD plānu iesniegšanu reģistrācijai padarīt pilnībā attālinātu t.i. mērnieki plānus un aktus ( e-apliecinātas kopijas veidā) iesniedz ar portāla starpniecību. VZD tik un tā to visu skanē, nav neviena iemesla to neizdarīt mērniekam pašam un apliecināt kopiju ar savu e-parakstu. Ārkārta situācija kā nekā. Lēmumi jāpieņem aši un jābeidz "tikties", lai atnestu plāniņu līdz durvīm.
Jauns komentārs:
Vārds: 
Mernieks.lv neatbild par portāla lasītāju ievietotiem komentāriem. Aicinām portāla lasītājus, rakstot komentārus un atsauksmes par publicētajiem rakstiem un ziņām, ievērot morāles, ētikas un pieklājības normas. Aicinājuma neievērošanas gadījumā paturam tiesības dzēst neatbilstošus komentārus, kā arī liegt lietotājam turpmāku rakstu komentēšanas iespēju.
Jaunākais citās sadaļās
Sviitra
Mērnieku laika ziņas
Arrow_left 2021. gada janvāris Arrow_right
P O T C P S S
28293031123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Šodiena 2021. gada 17. janvāris

Vārda diena:

Tenis, Dravis
Jaunākie komentāri
Sviitra
© 2008 mernieks.lv, epasts: redakcija@mernieks.lv
Visa portālā ievietotā informācija un materiāli (tai skaitā raksti,attēli,video u.c.) pieder to autoriem. Pārpublicēšana bez saskaņošanas un atsauces stingri aizliegta. Visiem portālā ievietoajiem datiem ir tikai informatīvs raksturs, un tie izmantojami tikai izziņas, izglītības un informatīviem nolūkiem. Redakcija neuzņemas saistības par iespējamo informācijas neatbilstību patiesai situācijai. Redakcija neuzņemas atbildību par portāla lietotāju ievietoto informāciju. Ievietojot komentāru, tā autors atzīst, ka piekrīt komentēšanas noteikumiem, uzņemas atbildību par tās saturu, kā arī apņemas pret redakciju neizvirīt nekādas pretenzijas par komentāru satura rediģēšanu vai dzēšanu.