Labs nāk ar gaidīšanu, silts ar sildīšanu
Veciits_meklesana
Aktuālais jautājums
 
Ievads nozarē
Terminu vārdnīca
Par portālu
Pasūtītājiem
 
Likumdošana
Mērniecībā
Zemes ierīcībā
Kartogrāfijā
Ģeodēzijā
Mērnieku saraksts
ADTI uzturētāji
Iepirkumi
Konkursi
Rezultāti
 
Jaunumi
Latvijā
Pasaulē
Augstskolās
Mērnieku biedrībā
LKĢA
Būvniecībā
Nekustamie īpašumi
Īsumā
Pētījumi
Vēsture
Tehnoloģijas
Izklaide
 
Pakalpojumi
Mērniecības instrumenti
Dati darbam
Pārrēķinu kalkulatori
Saites
Forums Galerija Blogi Sludinājumi

Izdota jauna Talsu novada karte 08.04.2009

Sviitra
Administratīvi teritoriālās reformas rezultātā bijušais Talsu rajons nu tiek sadalīts trijos novados, tādēļ bijusī Talsu rajona karte savu ceturto izdevumu ir piedzīvojusi jau ar jaunu nosaukumu.

Jaunajā izdevumā iekļautais kartogrāfiskais materiāls ir būtiski pārstrādāts, kartē būtībā uzzīmēta pilnībā no jauna, izmantojot jaunākos pieejamos aerofoto uzņēmumus, teritorija daļēji apsekota dabā 2008. gada otrajā pusē , īpaši precizēts autoceļu tīkls un viensētu apdzīvotība. Jaunā karte sagatavota ar Talsu rajona tūrisma informācijas centra atbalstu, darba procesā izmantota jaunākā pieejamā kartogrāfiskā un adrešu informācija, tūrisma un uzziņu avoti.

Novadu karti papildina arī visu pilsētu (Talsi, Sabile, Stende, Valdemārpils) un lielāko ciemu (Dundaga, Kolka, Mērsrags, Roja) plāni mērogā 1:20 000 un to ielu nosaukumu rādītāji, kā arī plaša uzziņu informācija par katru novadu, pilsētu un pagastu, apskates vietām un objektiem, aizsargājamām dabas teritorijām, naktsmītnēm tūristiem, pilsētu un pagastu ģerboņi, kā arī ap 60 fotoattēli.

Talsu novads
Dundagas novads, Rojas novads

Ceturtais izdevums
Mērogs 1:100 000
Izmērs 69 x 92 cm / locīts 11,5 x 23 cm

Novadu karte mērogā 1:100 000 ar Talsu, Sabiles, Stendes, Valdemārpils, Dundagas, Kolkas, Mērsraga un Rojas plāniem mērogā 1:20 000. Apdzīvoto vietu plāni ir papildināti ar ielu nosaukumu alfabētisko rādītāju.


Avots: Jāņa sēta
Jauns komentārs:
Vārds: 
Mernieks.lv neatbild par portāla lasītāju ievietotiem komentāriem. Aicinām portāla lasītājus, rakstot komentārus un atsauksmes par publicētajiem rakstiem un ziņām, ievērot morāles, ētikas un pieklājības normas. Aicinājuma neievērošanas gadījumā paturam tiesības dzēst neatbilstošus komentārus, kā arī liegt lietotājam turpmāku rakstu komentēšanas iespēju.
Jaunākais citās sadaļās
Sviitra
Mērnieku laika ziņas
Arrow_left 2018. gada maijs Arrow_right
P O T C P S S
30123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031123
Šodiena 2018. gada 22. maijs

Vārda diena:

Emīlija, Kalendāros neierakstīto vārdu diena

Dzimšanas diena:

Šajā dienā publicēti:

Jaunākie komentāri
Sviitra
© 2008 mernieks.lv, epasts: redakcija@mernieks.lv
Visa portālā ievietotā informācija un materiāli (tai skaitā raksti,attēli,video u.c.) pieder to autoriem. Pārpublicēšana bez saskaņošanas un atsauces stingri aizliegta. Visiem portālā ievietoajiem datiem ir tikai informatīvs raksturs, un tie izmantojami tikai izziņas, izglītības un informatīviem nolūkiem. Redakcija neuzņemas saistības par iespējamo informācijas neatbilstību patiesai situācijai. Redakcija neuzņemas atbildību par portāla lietotāju ievietoto informāciju. Ievietojot komentāru, tā autors atzīst, ka piekrīt komentēšanas noteikumiem, uzņemas atbildību par tās saturu, kā arī apņemas pret redakciju neizvirīt nekādas pretenzijas par komentāru satura rediģēšanu vai dzēšanu.