Mēs esam lai Jūs informētu
Veciits_meklesana
Aktuālais jautājums
Forums Galerija Blogi Sludinājumi
  Apgrūtinājumi daudzdzīvokļu mājai piesaistītā zemes gabalā Autors: v13, Raksti: 1
11.05.2016
21:36
Pārāk augsta kadastrālā vērtība zemes gabaliem Rīgā, kas atrodas zem daudzdzīvokļu namiem un ietver apgrūtinājumus (piemēram, piebraucamos ceļus; zemes īpašniekam nepiederošas būves vai būves daļas; aizsargjoslas teritoriju gar gāzesvadu ar spiedienu; ekspluatācijas aizsargjoslas teritoriju gar elektronisko sakaru tīklu gaisvadu līniju; ekspluatācijas aizsargjoslas teritoriju gar elektrisko tīklu kabeļu līniju; ekspluatācijas aizsargjoslas teritoriju gar pazemes siltumvadu, siltumapgādes iekārtu un būvi; aizsargjoslas teritoriju gar ūdensvadu; aizsargjoslas teritoriju gar kanalizācijas spiedvadu; Rīgas elektrotīkliem piederošus ievadus, u.c.,lielā mērā ir tādēļ, ka Kadastra informācijas sistēmā nav reģistrēta dažādu apgrūtinājumu platība. Līdz ar to apgrūtinājumus neņem vērā Kadastrālās informācijas sistēmā, aprēķinot zemes kadastrālo vērtību. Iespējams, ka to jāsauc par absurdu. Kā panākt, lai apgrūtinājumi un to platība lielajās zemēs zem daudzdzīvokļu mājām atrod savu vietu Kadastra informācijas sistēmā? Un ko šeit var teikt un darīt mērnieki?
  Autors: lisette, Raksti: 5
08.07.2018
10:46
Nopietns aizdevuma piedāvājums Sveiki kungs un kundze: lisettemariane@gmail.com Šis ziņojums ir jums, kam vajadzēja īpašu aizdevumu, lai atjaunotu savu dzīvi. Es esmu persona, kas izsniedz aizdevumus no 5000 eiro līdz 900,000 €. Es neesmu banka, tāpēc jums jābūt vienkāršai, godīgai, saprātīgai un uzticamai personai. Mana procentu likme ir 3%. Ja jūs interesē, sazinieties ar mani, lai uzzinātu vairāk. Mana e-pasta adrese: lisettemariane@gmail.com
Sviitra
Lai rakstītu forumā, jums ir jāreģistējas
Sviitra
Mērnieku laika ziņas
Arrow_left 2021. gada septembris Arrow_right
P O T C P S S
303112345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930123
Šodiena 2021. gada 28. septembris

Vārda diena:

Sergejs, Svetlana, Lana
Jaunākie komentāri
Sviitra
© 2008 mernieks.lv, epasts: redakcija@mernieks.lv
Visa portālā ievietotā informācija un materiāli (tai skaitā raksti,attēli,video u.c.) pieder to autoriem. Pārpublicēšana bez saskaņošanas un atsauces stingri aizliegta. Visiem portālā ievietoajiem datiem ir tikai informatīvs raksturs, un tie izmantojami tikai izziņas, izglītības un informatīviem nolūkiem. Redakcija neuzņemas saistības par iespējamo informācijas neatbilstību patiesai situācijai. Redakcija neuzņemas atbildību par portāla lietotāju ievietoto informāciju. Ievietojot komentāru, tā autors atzīst, ka piekrīt komentēšanas noteikumiem, uzņemas atbildību par tās saturu, kā arī apņemas pret redakciju neizvirīt nekādas pretenzijas par komentāru satura rediģēšanu vai dzēšanu.